Úvod

Niečo o mne

     Moje meno je Miroslav Lizoň. Medzi moje koníčky patrí tvorba videí a web stránok, ktorým sa venujem už niekoľko rokov. K tvorbe videí pristupujem skôr ako ku záľube, čo sa odráža zatiaľ na kvantite, ale aj kvalite mojej tvorby.
     Mam rád nové výzvy a ku každému novému nápadu pristupujem otvorene. Nič pre mňa nieje prekážkou, ale novým cieľom, ktorý chcem dosiahnuť.

     Na stránke uvádzam niektoré z mojich projektov. Pokiaľ vás niečo zaujme a máte nejaký nápad, ktorý by ste chceli zrealizovať alebo sa vám páči moja tvorba, tak ma neváhajte kontaktovať.

Farbám neujdeš

     Farbám neujdeš je športová charitatívna udalosť (5 kilometrový beh, pri ktorom je pre bežcov na každom kilometri pripravená farebná zóna, kde sú zasypávaní práškovými Hedon farbami), vďaka ktorej zažijete najfarebnejší deň svojho života.

Ostatné videá

Venované: Pharma - runners
Košice, Slovensko
www.farbamneujdes.sk

Webové stránky

     Webové stránky tvoria najväčšiu časť z môjho portfólia. Nie ani tak počtom domén, pretože by som ich spočítal na jednej ruke, ale počtom hodín, ktoré som im venoval pri ich programovaní a pri ďalšom spravovaní a vylepšovaní.

     Všetky tieto webstránky sa vyznačujú jednoduchosťou a originalitou, keďže viac ako 99% HTML kódu každej stránky je nanovo napísaného od úplného začiatku, tým je zabezpečená 100% garancia originality šablóny a tak aj samotného webu.

Kontakt

Miroslav Lizoň
Košice, Slovensko
miroslav@lizon.sk
www.miroslav.lizon.sk